Новий сервіс ІТС «Cashalot»

Новий сервіс ІТС "Cashalot" для програмної реєстрації розрахункових операцій на фіскальному сервері контролюючого органу

Повідомляємо про початок продажів сервісу ІТС «Cashalot» – сервіс для програмної реєстрації розрахункових операцій (ПРРО) на фіскальному сервері контролюючого органу (ФСКО), що є зручною і вигідною альтернативою класичним касовим апаратам. Сервіс дозволяє швидко організувати роботу будь-якої кількості робочих місць (кас) і забезпечує миттєву реєстрацію розрахункових операцій для всіх підприємців, незалежно від системи оподаткування та форми власності.

Використання ПРРО Cashalot – це нова можливість для автоматизації бізнесу і скорочення витрат на його утримання.

ОСНОВНІ ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ СЕРВІСУ

 • Створення та реєстрація чеків
 • Проведення службових операцій
 • Підтримка різних видів оплат
 • Синхронізація з ФСКО
 • Сторнування чека
 • Операції з повернення товару
 • Автоматичний розрахунок податків
 • Автоматичне формування Z-звіту при закритті зміни
 • Відправлення електронного чека на e-mail

ПЕРЕВАГИ СЕРВІСУ

1. Легкий старт

Сервіс «Cashalot» – це проста реєстрація і введення в експлуатацію ПРРО без походів в контролюючі органи з пакетами документів. Весь процес здійснюється буквально за кілька кліків. При цьому можна організувати необмежену кількість кас – досить мати комп’ютер для установки ПРРО Cashalot, кваліфікований електронний підпис (КЕП) та Інтернет.

2. Спрощений касовий облік

З ПРРО не потрібно вести книгу обліку розрахункових операцій (КОРО), мати приміщення для зберігання цих документів, піклуватися про контрольні стрічки, технічне обслуговування РРО тощо.

3. Інтеграція з обліковою системою для автоматизації бізнесу

Сервіс «Cashalot» інтегрований з типовими програмами для автоматизації бізнесу (див. докладніше розділ «Інтеграція сервісу з програмами для автоматизації бізнесу»), що дає можливість користуватися всіма функціями ПРРО в обліковій системи, що використовується. Список програм з інтегрованим сервісом «Cashalot» буде надалі розширюватися.

ПРИДБАННЯ СЕРВІСУ

Для придбання сервісу «Cashalot» слід звертатися до компаній, які членами Всеукраїнської громадської організації «Спілка автоматізаторів бізнесу» (САБ).

З 08.07.2021 р. в продажу наступна номенклатура:

Найменування
Роздрібна ціна однієї каси, грн. без ПДВ
Поставка примірника інтегрованої комп’ютерної програми «CASHALOT» і пакетів оновлень (компонентів) фізичній особі-підприємцю з правом використання на рік (від 1 до 2 кас)
1 220
Поставка примірника інтегрованої комп’ютерної програми «CASHALOT» і пакетів оновлень (компонентів) фізичній особі-підприємцю з правом використання на рік (від 3 до 9 кас)905
Поставка примірника інтегрованої комп’ютерної програми «CASHALOT» і пакетів оновлень (компонентів) фізичній особі-підприємцю з правом використання на рік (від 10 і більше кас)680
Поставка примірника інтегрованої комп’ютерної програми «CASHALOT» і пакетів оновлень (компонентів) юридичній особі з правом використання на рік (від 1 до 2 кас)2 210
Поставка примірника інтегрованої комп’ютерної програми «CASHALOT» і пакетів оновлень (компонентів) юридичній особі з правом використання на рік (від 3 до 9 кас)1 670
Поставка примірника інтегрованої комп’ютерної програми «CASHALOT» і пакетів оновлень (компонентів) юридичній особі з правом використання на рік (від 10 і більше кас)1 265

До складу кожного примірника «Cashalot» з наведеного вище списку входить модуль інтеграції з прикладним рішенням для автоматизації бізнесу, який активується одночасно з ПРРО Cashalot і діє протягом одного року з моменту замовлення ліцензії.

Ціна примірника «Cashalot» залежить від кількості придбаних кас в одному замовленні. Наприклад, якщо юридична особа одним замовленням придбає «Cashalot» для 5 кас, то ціна кожного примірника буде дорівнювати 1670 грн.


Якщо ж замовлення буде розбите на дві частини, наприклад, одним замовленням купуються 2 каси, а другим – 3 каси, то в першому замовленні ціна складе 2210 грн. за касу, а в другому – 1670 грн.

Для придбання користувач повинен надати члену САБ наступну інформацію: код ЄДРПОУ (ДРФО), назва підприємства і кількість придбаних кас. Порядок активації кас описаний нижче в розділі «Використання сервісу»Cashalot».

ВИКОРИСТАННЯ СЕРВІСУ «CASHALOT»

Для початку роботи з сервісом користувачеві слід зареєструвати особистий кабінет на сайті сервісу https://my.cashalot.org.ua/Account/Registration і зареєструвати в ньому свої організації та додати існуючі ПРРО або оформити заяву на реєстрацію нових ПРРО.

Після реєстрації слід завантажити необхідне програмне забезпечення (https://load.cashalot.org.ua/distr/cashalot.zip) і встановити його. Інструкція з початку роботи з ПРРО «Cashalot» розміщена за посиланням https://cashalot.org.ua/files/uploads/cashalot_instruction.pdf.

З урахуванням того, що поставка здійснюється відповідно до кількості кас, то ліцензія при завантаженні прив’язується до фіскального номера конкретної каси (даний номер присвоюється в ДПС і доступний користувачеві безпосередньо в особистому кабінеті сервісу). Для завантаження ліцензії, на підставі зроблених замовлень, необхідно зайти в розділ «Всі каси» (https://my.cashalot.org.ua/Rro) і натиснути кнопку «Завантаження ліцензії ПРРО». Далі з’явиться вікно з переліком доступних кас, кількістю доступних ліцензій для завантаження і їх типи. Після цього необхідно вибрати каси, до яких ви хочете прикріпити ліцензії, вибрати з колонки «Cashalot + BAS» доступні ліцензії та натиснути «Завантажити». Інструкція з отримання ліцензії на ПРРО «Cashalot» і модуль інтеграції наведена за посиланням.

Для підключення ПРРО до програми для автоматизації бізнесу (див. список програм нижче) слід підключити бібліотеку драйвера ПРРО «Cashalot» (інструкція з підключення драйвера наведена за посиланням https://cashalot.org.ua/#integration, вибравши «Завантажити інструкцію», де буде опис «драйвер прро Cashalot для BAS») і налаштувати роботу з фіскальним реєстратором в програмі автоматизації (див. докладніше опис у відповідній програмі).

ІНТЕГРАЦІЯ СЕРВІСУ З ПРОГРАМАМИ ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ БІЗНЕСУ

На дату початку продажів сервісу «Cashalot» реалізована інтеграція з такими програмами для автоматизації бізнесу:

Надалі список програм для автоматизації бізнесу, що підтримують інтеграцію з сервісом «Cashalot», буде розширюватися.

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сервісне обслуговування здійснюється вендором сервісу з 8:00 до 24:00 (без вихідних) за телефонами:

 • +38 (044) 201-06-46
 • +38 (067) 201-06-46

Сайт: www.cashalot.org.ua